Hakkımızda

Mert Rent A Car Oto Kiralama Trabzon

1996 yılında İstanbul Kasımpaşa da kurulan Mert Oto Kiralama o günden bu yana Türkiye'de sekiz farklı ilde başarıyla oto kiralama hizmeti vermektedir.

Hizmetlerini, yaratıcı bir kadro ile gerçekleştiren Mert Oto Kiralama müşterilerinin haklarını gözetmeyi ve dinamizmi ilke edinerek , sektörünün en iyi hizmetini sunmayı amaç edinmiştir.

Yüksek kapasiteli bilgi işlem desteği ve yüzlerce araçtan oluşan filosu ile turizm sektöründe hizmete devam eden Mert Oto Kiralama gelişmekte olan Türk Turizmi'ne sürekli yenilikler getirmektedir.Satış

Merkezi İstanbul'da olan "SATIŞ BÖLÜMÜ" 1 günlük kiralamadan 1 yıllık kiralamaya kadar araçların tümünün fiyatlandırmasını müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön plan da tutarak Mert Oto Kiralama'nın profesyonel satış ekibi tarafından hazırlanmaktadır.

Rezervasyon

Mert Oto Kiralama bürolarının tümü, her türlü araç rezervasyonu için hizmet vermeye hazırdır.Türkiye den veya dünyanın herhangi bir yerinden kiralık otomobil rezervasyonu yaptırmak Mert Oto Kiralama nın modern bilgi işlem ağı ile sorun olmaktan çıkmaktadır.Rezervasyonlarınız için merkez ofisimizin satış bölümü ile görüşmeniz yeterlidir.

Mert Oto Kiralama ofisleri rezervasyonları ücret almaksızın yerine getirerek müşteri memnuniyetini ve buna bağlı olarak hizmet sürekliliğini sağlamaktadır.
Filo Bölümü

Kiralık otomobil konusunda Filo Hizmeti de sunan Mert Oto Kiralama, Filo Bölümü'nde her araç için tutulan bilgi dosyalarına göre, kiralanan aracın kiralama öncesi ve kiralama süresince tüm teknik kontrollerini, periyodik bakımlarını yaptırmaktadır.Böylece kiralanan araç kiralayan kişiye bir sorun çıkarmamakta, müşteri kendisinden önce başkası tarafından kiralanan aracın herhangi bir teknik sorunuyla uğraşmak zorunda bırakılmamaktadır.

Ayrıca filo bölümümüz, kiralanan aracın muayenesi ve plaka vergisi gibi yasal işlemlerini de aracı kiralayan kişi adına yerine getirmektedir.
Whatsapp Telefon